Cunnilingus: Jak udělat ústní sex nezapomenutelným zážitkem

Orální sex pro ženy, také známý jako cunnilingus, může být nezapomenutelným zážitkem pro oba partnery. Přestože mnoho lidí zvažuje tuto sexuální praktiku jako kontroverzní, není pochyb o tom, že pro mnoho párů je to cesta k vyšší intimitě a vzájemnému uspokojení.

Přemýšlíte o novém způsobu, jak zkvalitnit váš sexuální život? Zkuste Joni masáž a přečtěte si naše nejlepší tipy!

Příprava na orální sex 

je důležitá, protože se tím zajistí hygienické a zdravotní podmínky pro oba partnery. Většina žen se bojí, že jejich vagína nebo genitálie nebudou dostatečně čisté, ale nebojte se – přirozená vůně a chuť jsou pro mnoho mužů velmi sexy a vzrušující. Pokud se však cítíte nejistě, můžete se vykoupat nebo použít nevonící ubrousek na genitálie.

Pozor co jíte

Už jste si někdy všimli, že po příliš mnoho kávy nebo chřestu má vaše moč jinou vůni? Ano, je to pravda, co jíte, ovlivňuje také váš pach. Proto se snažte vyhnout se jídlům, které mohou změnit zápach vaší moči. To zahrnuje vše příliš ostré, příliš sladké, nebo příliš česnekové. Tyto potraviny mohou také ovlivnit přirozenou chuť a vůni vaší vagíny. Nicméně nezapomínejte, že vaše vagina se umí sama vyčistit, takže se nemusíte bát. Pamatujte, že vaše přirozená vůně je zcela normální a nikdo by vás za ni neměl soudit.

Pochvalte jí

Ať už chcete vyslovit své pocity k penisu nebo vulvě svého partnera, není nic lepšího než slova uznání. To nejenže zvyšuje vaše vzrušení a sebevědomí, ale také nabudí a ukáže mu, jak moc jste nadšený, že jste s ní. A pokud své partnerce řeknete, že jeho genitálie chutnají nebo voní skvěle, může to být ještě vzrušující. Protože kdo nechce slyšet, že je úžasný?

Soustřeďte na klitoris

Během orálního sexu se soustřeďte na klitoris, který je jedním z nejcitlivějších bodů u žen. Buďte jemní a začněte pomalu olizovat oblast okolo klitorisu, a postupně se přesuňte k samotnému klitorisu. Pamatujte, že každá žena má jiné preference, proto je důležité komunikovat s vaším partnerem a ptát se, co se jí líbí a co ne.

Pokud přijímáte cunnilingus, nebojte se sáhnout dolů a ukázat partnerovi, co se vám líbí. Tím, že mu dáte najevo, co funguje, se zlepší celkový zážitek pro oba.

Pozice pro maximální potěšení

Další důležitou věcí, na kterou je třeba si při orálním sexu dát pozor, je pozice. Existuje mnoho pozic, které mohou přinést oběma partnerům maximální potěšení. Pokud však nejste zvyklí na tuto sexuální praktiku, může se stát, že se budete cítit trochu nejistě. Pokud se tak stane, můžete si zavázat oči, což zvýší vaši citlivost a prožitek erotogenních zón.

Vyzkoušejte různé hračky

Pokud chcete být opravdu kreativní, zkuste vyzkoušet různé hračky nebo další formy stimulace. Pokud se cítíte více uvolněně, nebojte se vydávat zvuky a vzdechy, protože to může být pro oba velmi vzrušující. Pokud toužíte po něčem drsnějším, můžete zvednout své boky a umožnit partnerovi, aby se věnoval vašim ženským partiím prsty nebo oblíbenou hračkou.

Vyzkoušejte kombinování orálního sexu s jinými formami sexu, jako je například současné dráždění klitorisu a penetrace. Při těchto experimentech nezapomínejte na správné množství lubrikantu a na bezpečnost, pokud nejste v monogamním vztahu.

Další erotogenní zóny

Pokud jste se již stali zkušenějšími, zkuste se věnovat také dalším erotogenním zónám, jako jsou bradavky, krk, uši nebo stehna. Každý člověk je jiný a má jiné preference, takže si s partnerem vyjasněte, co se vám líbí a co vám přináší největší potěšení.

Důležité je také mít na paměti, že orální sex by měl být zcela dobrovolný a s výslovným souhlasem obou partnerů. Pokud se cítíte nekomfortně, nebo pokud si nejste jisti, zda chcete orální sex vyzkoušet, nebojte se to říct a odmítnout.

Závěr

Kromě toho, nezapomínejte na zdravotní rizika, jako jsou sexuálně přenosné infekce. Při orálním sexu může dojít k přenosu virů, bakterií a jiných mikroorganismů, takže je důležité používat ochranu nebo si pravidelně nechat testovat své zdravotní stav.

Orální sex může být nejen intenzivním zážitkem, ale také skvělou cestou k lepší komunikaci a intimnosti ve vašem vztahu. Sledujte signály svého těla a užívejte si to spolu se svým partnerem, který vám může pomoci objevovat nové způsoby, jak si užívat orální sex ještě více.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *