Jak probíhá erotická masáž

Poté co vás masérka přivítá, odvede vás na pokoj, kde je vše připraveno k masáži. Většinou dostanete něco k pití a seznámíte se jak probíhá erotická masáž, kterou lze upravit podle toho, co máte rádi. Před masáží se nejprve osprchujete (někdy můžete společně s masérkou).

Po sprše vás masérka odvede zpět na pokoj a tam začne smyslná erotická masáž za intimního osvětlení, vonných svíček a příjemné relaxační hudby.

Kurz Umění potěšit muže z vás udělá sexuální bohyni, co si o tom myslet zde.

Nasaje klitoris do silikonové masážní hlavice, kde ho dráždí pulzujícími tlakovými vlnami. Takhle funguje Womanizer

Budete uvedeni do klidového režimu, jemným hlazením se zapojením něžného škrábání nehty. Poté se rozetře teplý olej po těle vzrušivým hlazením. Masáž se ze začátku provádí technikou relaxační masáže a postupně přechází do erotické.

Příjemně se zvyšuje sexuální napětí a masérka pozvolna přechází k intimním partiím. Během masáže jsou využívány různé vzrušivé techniky a hmaty za pomoci rukou, nohou, prsou a celého těla.

Následuje oddalování orgasmu a masáž se obvykle zakončuje ručním vyvrcholením.Po masáži následuje ještě sprcha, která taktéž může být společná.

Oblíbenou formou relaxace a sexuality je mýdlová masáž.

Zakončení erotické masáže pomoc Footjob

Footjob je doplňková služba k masáži a obvykle se neprovádí samostatně! Jedná se o netradiční zakončení masáže místo rukou použitím nohou.

Něco málo o erotických masážích

První zmínky o erotických masážích nalezneme už ve starověku. Nejspíš vznikaly ve starověké Indii kolem 4 – 6 století našeho letopočtu.

V té době se už během masáží používaly pro podporu atmosféry různé druhy vonných olejů a bylinek. Zmínky o erotických masážích nalezneme i v dalších starověkých civilizacích jako byly Řecko a Egypt.

Na západ se erotické masírování dostalo až později podobně jako klasické masáže, které mají svůj původ také ve starověku. Již v těchto dobách lidé dobře věděli, že intenzivní masáží a stimulací erotogenních zón je možné v mozku nabudit centra produkující hormony štěstí.

Link to: Nejlepší stimulace a masáž penisuLink to: Znáte oblíbené Nuru masáže?
Link to: Mýdlová masáž, jedinečný eroticky zážitek?Link to: Jak prohloubit vztah, masáže pro páry?