Prostěradla, přikrývky a bazenky

Prostě si lehnout a nechat se unášet vlnami relaxace! V této kategorii najdeš vše, co potřebuješ k tomu, aby byla tvá masáž co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Vybrali jsme měkká a pohodlná masážní prostěradla, která ti pomohou relaxovat a zapomenout na starosti dne. A co takhle si užít masáž v teplé bazénku nebo pod příjemnou přikrývkou? Najdi si všechno, co tě uvolní a přivede na cestu k naprostému klidu a pohodě. Tak se neboj vyzkoušet vybrané produkty a nechat se hladit vlnami relaxace a uvolnění!

Zobrazuji všechny 2 výsledky

 • Černé vinylové prostěradlo Secret Desire (160 x 200 cm)

  Černé vinylové prostěradlo Secret Desire (160 x 200 cm)

  Prostěradla, přikrývky a bazenky 999 

  Skrze Secret Desire vinylové prostěradlo černé barvy si můžete bez obav užít své nejtajnější sny a fantazie. Díky snadné údržbě a šikovné gumičce je držení na místě a čistota zajištěna. Výborný rozměr pro postel a hladký lesklý materiál vás okouzlí a vtáhne do hry.

 • Černý vinylový povlak na přikrývku Secret Desire (135 x 200 cm)

  Černý vinylový povlak na přikrývku Secret Desire (135 x 200 cm)

  Prostěradla, přikrývky a bazenky 699 

  Povlak Secret Desire přináší neodolatelnou PVC vůni a připomene vám, že jde o perfektní pomůcku pro BDSM praktiky. Navíc díky vodotěsné úpravě se můžete bez obav věnovat i mokrým hrátkám. Po použití snadno povlak otřete a užijte si ho znovu a znovu. S tímto vinylovým povlakem si užijete naplno každou svou fetish fantazii.