Masáž prostaty

Máme tady kategorii, která potěší všechny hříšníky, kteří si chtějí užít tu správnou anální jízdu a zároveň se postarat o své zdraví. Ano, mluvíme o kategorii pomůcek na masáž prostaty! Tyto erotické hračky nemusí být určené pouze pro pány, ale nabízejí jim opravdu silné orgasmické zážitky.

V této kategorii najdete nejen klasické vibrátory na masáž prostaty, ale i například anální kolíky s vibrační funkcí nebo dokonce voděodolné pomůcky, které vám umožní užít si relaxační koupel s přídavkem orgasmů. Většina pomůcek je vyrobena z kvalitního a bezpečného materiálu, který se snadno čistí a dezinfikuje. Takže, pánové, dejte se do toho a objevte svět análního blaha!

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Anální kolík na masáž prostaty Nexus

  Anální kolík na masáž prostaty Nexus

  Masáž prostaty 2 499 

  Anální kolík na masáž prostaty Nexus je vynikající pomůcka pro stimulaci prostaty a perinea. Díky speciálnímu zakřivení a výrazným vroubkům na povrchu poskytuje intenzivní stimulaci, a to i bez zapnutí vibrací. Kolík má 6 vibračních programů a vyjímatelnou vibrační patronu, kterou můžete používat k masáži anální oblasti. Pevný ABS plast přenáší vibrace po celé délce kolíku a moderní magnetické USB nabíjení je praktické a ekologické. Vodotěsné provedení umožňuje použití v koupelně nebo ve venkovní vířivce.

 • Anální kolík na masáž prostaty P-Wand

  Anální kolík na masáž prostaty P-Wand

  Masáž prostaty 1 499 

  Anální kolík P-Wand je vibrační pomůcka pro muže, která slouží k erotické a zdravotní stimulaci prostaty. Tento hračka obsahuje delší část, která se zasune do konečníku a stimuluje prostatu tlakem a vibracemi, a kratší výstupek, který masíruje citlivou oblast mezi penisem a šourkem. P-Wand je vyroben z ohebného gelového materiálu, který se přizpůsobí tělu. Líbí se nám jeho celkové provedení, voděodolnost a napájení na běžné tužkové baterie. Vibrace jsou silné, zejména v prostřední části, kde je umístěný motorek. Pevnost materiálu zvyšuje intenzitu vibrací. Avšak, některým lidem by se mohla zdát příliš tuhá.

 • Anální kolík na masáž prostaty Prock

  Anální kolík na masáž prostaty Prock

  Masáž prostaty 889 

  Anální kolík Prock je ideální pro stimulaci prostaty mužů i žen, díky svým tvarům a rozšířené patce pro dráždění hráze. Je vyroben z měkkého a nealergenního silikonového materiálu a obsahuje silnou vibrační patronu pro intenzivní prožitek. Hračka nelze regulovat, ale její vibrace jsou tiché a přinášejí intenzivní zážitky.

 • Anální kolík na masáž prostaty Rude Boy

  Anální kolík na masáž prostaty Rude Boy

  Masáž prostaty 1 499 

  Rude Boy je stimulátor prostaty určený pouze pro muže, který stimuluje obě mužské G body – prostatu a hráz. Tato pomůcka může zlepšit funkci prostaty a zároveň nabízí silné a tiché vibrace s pulzními programy pro maximální potěšení. Je vyrobena z kvalitního klinického silikonu a je vodotěsná, což umožňuje použití i ve vaně nebo sprše. Rude Boy se používá jednoduše, uživatel si pouze sedne nebo lehne a pohupuje se směrem k pomůcce, což umožňuje stimulaci obou citlivých míst.

 • Anální kolík pro elektrosex Load of Pleasure s erekčním kroužkem a dálkovým ovládáním

  Anální kolík pro elektrosex Load of Pleasure s erekčním kroužkem a dálkovým ovládáním

  Masáž prostaty 1 999 

  Load of Pleasure anální kolík pro elektrosex je multifunkční hračka se silnými vibracemi a jemnými elektroimpulzy pro stimulaci zadečku a prostaty mužů. Anatomický tvar hračky a menší průměr jsou vhodné i pro začátečníky. Kvalitní silikonový materiál a vodotěsné provedení zajišťují snadnou údržbu a komfortní používání. Hračka nabízí 8 vibračních programů a 8 elektrostimulačních režimů, které laskají análek i hráz. Dálkové ovládání a tiché motorky jsou další výhody této hračky.

 • Vibrační anální kolík s erekčním kroužkem RoZen

  Vibrační anální kolík s erekčním kroužkem RoZen

  Masáž prostaty 1 029 

  Dvojitý erekční kroužek RoZenu je pomůcka, která příjemně stahuje šourek a zajišťuje pevnou erekci. Kroužek je ergonomicky tvarovaný a snadno se nasazuje na penis a varlata. Součástí je také anální kolík, který se zasouvá do análku a zlepšuje funkci prostaty. Kroužky jsou pružné a dobře se přizpůsobí různým velikostem penisu. Má 3 stupně intenzity vibrací a 4 pulzní programy. Může být používán s lubrikačním gelem na vodní bázi. Produkt má několik drobných nedostatků, ale přesto se jedná o kvalitní hračku.