Masážní oleje

Zahřej si noci a užij si smyslné chvilky s masážními oleji pro erotické masáže! Tyto oleje jsou vyrobeny speciálně pro to, aby ti pomohly přinést do tvého milostného života nové vzrušení a radost. Různé druhy olejů s exotickými vůněmi a svůdnými esenciálními oleji, které tě okouzlí svou vůní i účinky. Oleje mají hladivou texturu a perfektně se vstřebávají do pokožky, aby ti masáž s partnerem/partnerkou co nejvíce usnadnily. Tak si zvyš svoje libido a rozpal své smysly s masážními oleji pro erotické masáže a užij si nezapomenutelné chvíle s těmi nejbližšími!

Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Masážní Nuru Gel Exotic Slide (500 ml)

  Masážní Nuru Gel Exotic Slide (500 ml)

  Masážní oleje 469 

  Nuru masáž je erotická masáž, která přináší nový závan vášně a intimitu do dlouhodobého vztahu. Exotic Slide Nuru gel je ideální pro tuto masáž, díky své husté a tažné konzistenci, která umožňuje snadné klouzání a stimulaci celého těla. Gel je obohacen o kyselinu mléčnou, která má exfoliační vlastnosti a zlepšuje kvalitu pokožky. Po přípravě gelem se partneři společně polijí nebo natřou a masírují se navzájem, což pomáhá uvolnit tělo a mysl a zároveň prohlubuje důvěru a intimitu ve vztahu. Velké balení 500 ml vystačí na 4 až 5 celotělových masáží.

 • Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride (250 ml)

  Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride (250 ml)

  Masážní oleje 699 

  Premium Long Lasting Ride Nuru masážní gel je vysoce koncentrovaný a hedvábně jemný nuru gel, který se ředí s teplou vodou v poměru 1:2 (gel:voda) a po naředění se chová jako parádně kluzká vodička. Obsahuje panthenol, který má hydratační a pečující účinky na pokožku. Tento nuru gel vydrží až 10x delší dobu než jeho konkurence a po masáži zanechává vaši kůži sametově hebkou. Je vyroben v souladu s hygienickými nařízeními Evropské unie. Balení o objemu 250 ml vydrží cca na 2 až 3 celotělové masáže.

 • Shunga Amour masážní olej lotos (240 ml)

  Shunga Amour masážní olej lotos (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Amour masážní olej s vůní lotosu (240 ml) je voňavý a uvolňující olej, který je ideální pro erotickou masáž. Díky kvalitním a přírodním surovinám, z nichž je lisován, zanechává pleť hebkou a jemnou jako dětskou. Hustota oleje je správná, takže se snadno roztírá a klouže po kůži, ale přitom neucpává póry. Velké balení o objemu 240 ml zajistí dostatek oleje pro mnoho vzrušujících masáží. Vůně čerstvého lotosu vás doslova zamává do exotického prostředí.

 • Shunga Aphrodisia masážní olej růže (240 ml)

  Shunga Aphrodisia masážní olej růže (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Aphrodisia masážní olej růže (240 ml) je ideální volbou pro uvolnění a příjemnou erotickou masáž. Olej se skládá pouze z přírodních surovin a má hustotu a kluznost, která umožní snadnou aplikaci a roztírání na kůži. Vůně rozkvetlých růží vás dokonale uvolní a přenese do zasněného světa. Balení o velikosti 240 ml vám zaručí mnoho krásných společných masáží.

 • Shunga Desire masážní olej vanilka (240 ml)

  Shunga Desire masážní olej vanilka (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Desire masážní olej vanilka má velký objem 240 ml a sladkou vůní vanilky, která vás přenese do intimních chvil. Jeho hedvábně hladká konzistence dokonale klouže po kůži a vytváří pocit celkové extáze a sexuální touhy. S jednou lahvičkou si můžete užít 10-15 masáží celého těla a zpestřit tak svůj intimní život.

 • Shunga Irresistible masážní olej asijské ovoce (240 ml)

  Shunga Irresistible masážní olej asijské ovoce (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Irresistible masážní olej asijské ovoce (240 ml) je vynikající kvalitní olej, který je lisovaný za studena jen z přírodních surovin. Má hustotu, která umožňuje snadné roztírání a nezanechává mastné skvrny na povlečení či prostěradle. Olej má exotickou vůni asijského ovoce, která provokuje smysly a vyvolává pocit celkového uvolnění. Balení obsahuje 240 ml, což postačí na mnoho užití, přičemž olej vyživuje a hydratuje pokožku a je vhodný pro erotické masáže.

 • Shunga Libido masážní olej exotické ovoce (240 ml)

  Shunga Libido masážní olej exotické ovoce (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Libido masážní olej exotické ovoce (240 ml) je luxusní masážní olej s vůní exotického ovoce, který je vhodný k erotické masáži celého těla. Olej se snadno nanáší, hezky klouže a nezanechává mastné stopy. Po masáži je možné ho použít i jako lubrikační olej, protože zvlhčuje a klouže dobře. Velké balení 240 ml stačí na 10–15 masáží celého těla. Vůně oleje je rafinovaná a nevtíravá, dokonale provoní místnost a navodí správnou náladu pro intimní chvíle.

 • Shunga Sensation masážní olej levandule (240 ml)

  Shunga Sensation masážní olej levandule (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Sensation masážní olej levandule (240 ml) je ideální volbou pro ty, kdo chtějí uvolnit stres a dopřát si relaxační masáž. Levandulová vůně působí uklidňujícím dojmem a pomáhá uvolnit nervy i smysly. Olej je vhodný jak pro erotické masáže, tak i jako lubrikant při předehře. Velké balení vydrží až na 15 masáží celého těla. Olej se snadno nanáší a nelepí se, zároveň pomalu zasychá, takže je dostatečně dlouhotrvající.

 • Shunga Serenity masážní olej Monoi (240 ml)

  Shunga Serenity masážní olej Monoi (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga masážní olej s vůní tahitského Monoi je přírodní a veganský olej, který je hustý a dobře se roztírá. Jeho exotická vůně vytváří intimní atmosféru a probudí sexuální touhu. Olej neucpává póry, dobře vyživuje pokožku a přináší dobré živiny.

 • Shunga Stimulation masážní olej broskev (240 ml)

  Shunga Stimulation masážní olej broskev (240 ml)

  Masážní oleje 489 

  Shunga Stimulation masážní olej s broskvovou vůní je luxusní produkt pro ty, kteří chtějí užít si něžných a stimulujících doteků svého partnera. Olej se skládá z kvalitní směsi za studena lisovaných olejů s vůní broskví, která vás zcela uchvátí. Olej dobře klouže po kůži, neucpává póry a nezanechává pocit mastnoty. Uvolněte se a nechte se hýčkat.