Masážní vibrátory

Masážní vibrátory jsou jedním z nejoblíbenějších erotických pomůcek mezi ženami i muži. Tyto malé strojky mají jednu společnou vlastnost – dokážou vám poskytnout intenzivní masáž, která vaše erotogenní zóny rozzáří jako ohnivá koule.

Masážní vibrátory mají různé tvary, velikosti a funkce. Od klasických vibračních tyčinek přes speciální držáky pro klitoris až po masážní koule s pulzací a masáží prostaty. Některé modely mají různé stupně intenzity vibrací a pulzací, jiné si můžete ovládat přes dálkový ovladač, a některé jsou dokonce vodotěsné a vhodné pro použití ve sprše či ve vaně. Pokud hledáte produkt, který vám pomůže dosáhnout nebeského orgasmu, masážní vibrátor je tím pravým kandidátem!

Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Masážní hlavice AkuWand 2

  Masážní hlavice AkuWand 2

  Masážní vibrátory 1 599 

  AkuWand 2 je masážní hlavice s výkonným vibračním motorem a 10 vibračními programy, které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené milovníky BDSM hrátek. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a ohebná hlavice umožňují snadné použití při intimních hrátkách s partnerem i masáži těla. Hlavní výhody produktu jsou silné vibrace, moderní design, vodotěsnost, hypoalergenní silikonový materiál a praktické magnetické USB nabíjení. Hlavička je vhodná k stimulaci klitorisu, bradavek, prostaty a dalších erotogenních zón.

 • Masážní hlavice Moonlight

  Masážní hlavice Moonlight, černá

  Masážní vibrátory 1 999 

  Masážní hlavice Moonlight, černá, nabízí parádní ergonomický tvar a luxusní design. Pomůcka bude skvělou volbou pro páry, které chtějí propojit erotickou předehru s příjemnou masáží celého těla. Nastavitelná síla vibrací roztancuje klitoris citlivým ženám i dračicím. Vibrátor se skvěle drží v dlaních a naši testeři ocenili také úzkou rukojeť pomůcky, kterou používají k dráždění G-bodu.

 • Masážní hlavice Moonlight

  Masážní hlavice Moonlight, fialová

  Masážní vibrátory 1 999 

  Masážní hlavice Moonlight je luxusní vibrátor s parádním designem a hebkým silikonovým povrchem. Ergonomický tvar a úzká rukojeť umožňují snadnou manipulaci a přesné dráždění G-bodu. Síla vibrací je nastavitelná a nabídka sedmi vibračních programů uspokojí i náročné uživatele. Vibrátor je vodotěsný a nabíjí se pomocí USB kabelu.

 • Masážní hlavice Oh La La

  Masážní hlavice Oh La La

  Masážní vibrátory 999 

  Masážní vibrátor Oh La La je ideální pro milovníky alkalických baterií, kteří chtějí zároveň relaxovat a stimulovat své tělo. S velkou hlavicí a ohebným krkem můžete snadno masírovat různé části těla i intimní partie. Silikonový povlak připomíná hebkost lidské kůže a sedm vibračních programů zajistí silné a uspokojivé vibrace. Produkt je vodotěsný, tichý a snadno ovladatelný.

 • Masážní hlavice Tiny Wand II + dárek Toybag

  Masážní hlavice Tiny Wand II

  Masážní vibrátory 799 

  Masážní hlavice Tiny Wand II je malý a nenápadný vibrátor, který se díky své velikosti skvěle hodí pro sólové hrátky a užití na cestách. Jeho flexibilní krk a výkyvná hlava se přizpůsobí tvaru těla a nabízí intenzivní vibrace a až 10 vibračních programů. Hlavice je vyrobena z hebkého silikonu, který je bezpečný pro tělo a snadno se čistí. Tento vodotěsný vibrátor se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu a má tichý motor, takže si můžete užívat bez obav z rušení.

 • Masážní hlavice Wonder Wand + dárek toybag

  Masážní hlavice Wonder Wand

  Masážní vibrátory 499 

  Masážní hlavice Wonder Wand je malý, ale výkonný cestovní vibrátor s ohebným krkem a intenzivními vibracemi. Je to ideální hračka pro začátečnice nebo ženy s citlivým klitorisem, protože umožňuje snadnou úpravu intenzity vibrací pomocí ovládacího kolečka na rukojeti. Díky své voděodolnosti můžete hlavici jednoduše opláchnout, ale nedoporučujeme ji používat při koupání. Masážní hlavice je tichá a nabíjí se pomocí praktického USB kabelu. Jediným nedostatkem je, že vroubkovaný krk se trochu hůře udržuje.

 • Silikonová násada Akuwand Tripod

  Silikonová násada Akuwand Tripod

  Masážní vibrátory 499 

  Popisovaný produkt je silikonová násada s názvem Akuwand Tripod, která se dá připevnit na nejprodávanější masážní vibrátor AkuWand 2 a vylepšit tak jeho funkce. Násada má tři zakulacené výběžky a je vhodná pro masáže krku, zad nebo klitorisu, penisu a varlat. Je vyrobena z hypoalergenního a vodotěsného silikonu a díky svému rafinovanému tvaru umožňuje jemné vibrace rozprostřít do větší plochy, čímž si ji mohou užít i ženy s citlivým klitorisem.

 • Svítící masážní vibrátor Tenga Iroha Ukidama

  Svítící masážní vibrátor Tenga Iroha Ukidama

  Masážní vibrátory 2 299 

  Tenga Iroha Ukidama je svítící masážní vibrátor japonské značky Tenga. Tento kompaktní a ergonomický vibrátor má futuristický vzhled, je vyroben z kvalitních a šetrných materiálů a nabízí silné rumbly vibrace s 4 stimulačními režimy. Kromě toho je vybaven i podsvícením s 4 režimy a praktickým silikonovým stojánkem. Díky vodotěsnosti se hodí i na relaxační koupel a vyzdvihuje se jeho harmonický dojem při plování na hladině.