Nejlepší stimulace a masáž penisu

Pro masáž penisu není cílem okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu pomoci řízeného oddalování orgasmu. Vyvrcholení se tak stává velmi silné a intenzivní. Skvělé při domácím zkoušení párové masáže.

Tento druh masáže se někdy dostane na stejný stupeň jako klasický sex. Zbavíte se napětí, stresu a penis má správné prokrvení a tak má erotická masáž penisu skvělé zdravotní účinky. Pravidelnou masáží penisu můžete zlepšit zdravotní stav pohlavního orgánu.

Co vás čeká během masáže penisu.

Začíná stejně jako ostatní masáže sprchou, někdy lze využit i společnou s masérkou. Na rozdíl od ostatních masáží, ležíte celou dobu na zádech. Všechny masážní techniky se soustředí jen na penis. Jsou používány techniky na oddalování orgasmu a masáž je zakončena silným ručním vyvrcholením nebo si lze dopřát někdy i footjob.

Masáže penisu zdokonalila kniha sexu.

Masáž penisu vychází z Kámasutry, taoistického a tantrického učení a přístupu k sexu. Byla chápána spíše jako forma meditace a nebyla spojována s vyvrcholením, ale s prožíváním pocitů euforie.

Erotogenní zóny mužů. Zapomeňte na penis! Pokud vás to opravdu zajímá, tak zde je zajímavý článek.

Zakončení erotické masáže pomoc Footjob

Footjob je doplňková služba k masáži a obvykle se neprovádí samostatně! Jedná se o netradiční zakončení masáže místo rukou použitím nohou. Není vhodná pro nuru masáž.

Link to: Jak probíhá výborná erotická masážLink to: Znáte oblíbené Nuru masáže?
Link to: Mýdlová masáž, jedinečný eroticky zážitek?Link to: Jak prohloubit vztah, masáže pro páry?