Znáte oblíbené Nuru masáže?

Nuru masáž se k nám dostala z Japonska, technika byla používána v tradičních japonských lázních a je považována za vrcholnou formu erotické a antistresové masáže. Proto se v poslední době stává velmi populární i v Česku.

Při Nuru masáži masérka nanese speciální Nuru gel, který je teplý. Podobná technika se využívá během mýdlových masáží. Tento speciální olej ve formě gelu se vyrábí z mořských řas a má výborné kluzké vlastnosti. Nuru gel je přírodní, průhledný, zcela bez zápachu a nezpůsobuje žádné nepříjemné alergie na pokožce. Díky svému složeni pokožku naopak zjemňuje a vyživuje.

Nuru masáž vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a je velmi fyzicky náročná. A proto si ji můžete dopřát jen na pár vybraných místech. Ale stojí za to, masáž má výrazné antistresové účinky. Navodí pocit pohody, relaxace a zbavuje stresu.

Intimní zábava pro dva aneb Manuál pro tantrickou masáž zde

Jak probíhá Nuru masáže

Začíná stejně jako ostatní masáže sprchou, která může být i společná. Na rozdíl od oleje při erotické masáži se používá nuru gel. Ten není nijak parfémovaný, je anti-alergenní a jde snadno umýt. Celá masáž se provádí metodou „tělo na tělo“- masérka se “klouže“ celým svým nahým tělem, což je velmi příjemné a vzrušující. Na konci se postará o ruční vyvrcholení.

Zakončení pomoci footjob k této erotické masáži není vhodné, neboť je nuru gel velmi kluzký a toto zakončení je tím pádem jen těžko dosažitelné.

Ať tak nebo tak, při erotických masážích a Nuru masážích vás čekají opravdu vzrušující chvíle, to je bez debaty.

Link to: Jak probíhá výborná erotická masážLink to: Nejlepší stimulace a masáž penisu
Link to: Mýdlová masáž, jedinečný eroticky zážitek?Link to: Jak prohloubit vztah, masáže pro páry?