Hřejivé lubrikační gely

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Exotic Fruits (100 ml)

  Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Exotic Fruits (100 ml)

  Afrodiziak a feromony 549 

  Užijte si sladké chvíle s afrodiziakálním hřejivým slíbatelným olejem Shunga – Exotic Fruits. S jeho přírodním složením bez konzervantů, cukru a lepku, se můžete bez obav nechat unášet exotickou chutí a vůní, která rozproudí váš sexuální život. Elegantní skleněný flakon vypadá luxusně a lahodná chuť je vhodná i pro orální sex.

 • Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Love Latte (100 ml)

  Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Love Latte (100 ml)

  Afrodiziak a feromony 549 

  Shunga Love Latte je afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej, který vám pomůže rozmazlit vaše těla od hlavy až k patě. S výraznou vůní kávy a rumu, tato verze z řady hřejivých slíbatelných olejů Shunga, má silné afrodiziakální účinky a povzbuzuje tělo i duši. Příjemně hřejivý efekt oleje si můžete vychutnat i na svých nejintimnějších místech, jako je klitoris nebo žalud penisu. Elegantní skleněný flakon v orientálním stylu vypadá efektně a hodí se jako originální dárek. Přírodní složení bez cukru a parabenů potěší milovníky vegan produktů a vodní báze nezničí ani kondomy ani erotické pomůcky.

 • Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Midnight Sorbet (100 ml)

  Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Midnight Sorbet (100 ml)

  Afrodiziak a feromony 549 

  Afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej Shunga Midnight Sorbet je dokonalou volbou pro všechny milovníky orálního sexu a pro ty, kteří rádi experimentují s novými příchutěmi. Příjemně hřejivý efekt se aktivuje jednoduše fouknutím na kůži a jeho netradiční ovocná chuť a vůně vás okamžitě naladí na vlnu slasti. Olej je vhodný i pro masáže intimních partií a jeho vyšší cena je vynahrazena kvalitou, krásným designem a přírodním složením bez cukru a parabenů.

 • Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Sweet Raspberry (100 ml)

  Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej – Sweet Raspberry (100 ml)

  Afrodiziak a feromony 549 

  Shunga afrodiziakální hřejivý slíbatelný olej Sweet Raspberry je ideální volbou pro všechny, kdo hledají sladkou předehru. Olej má intenzivní smyslnou vůni malin a afrodiziakální účinky. Skvěle se hodí i k orálním hrátkám, díky příjemné sladké chuti. Olej lze nanášet na nejintimnější místa partnerova těla a aktivovat hřejivý efekt svým dechem. Je na vodní bázi, takže snadno se nanáší a není mastný. Elegantní skleněný flakon s plechovým víkem se snadno ovládá. Přírodní složení bez cukru a konzervantů a vhodnost pro vegany a lidi s citlivou pokožkou jsou dalšími výhodami tohoto oleje.